Jesteśmy otwarci!

Terapia SPM – Masaż Próżniowy

Masaż próżniowy, mający szerokie zastosowanie. To wyjątkowo mocny masaż, który rozgrzewa, stymuluje skórę oraz tkanki głęboko położone wraz z depozytami tłuszczowymi.

Urządzenie zaprojektowane przez niemieckiego lekarza rewelacyjnie sprawdza się w zabiegach na twarz, ciało i biust. Wykonywane systematycznie masaże znacznie poprawiają kondycję skóry.

Zasada działania SPM jest bardzo prosta, ale niezwykle  skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów (tzw. baniek). Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Zabieg wykonywany jest z użyciem olei, które mogą być wzbogacone składnikami aktywnymi napinającymi skórę luźną i wiotką. Ten intensywny, pobudzający masaż można wykonać na dowolnej okolicy: brzuchu, nogach, ramionach, plecach, szyi czy biuście i twarzy. Wszędzie tam, gdzie skóra straciła jędrność i sprężystość. Podczas zabiegu aplikatory lekko zasysają skórę, a uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, co pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne. Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych, co ułatwia odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenie. Szklana bańka zasysając skórę przyspiesza metabolizm komórkowy, tym samym depozyty tłuszczowe zmniejszają się. Dodatkowe pobudzenie ukrwienia i przyspieszenie przepływu limfy, w wyraźny sposób poprawia kondycję skóry. Niestety masaż redukujący cellulit jest mocno odczuwalny, mogą też pojawić się niewielkie siniaki, które goją się bardzo szybko (2-4 dni). Aparat do SPM posiada możliwość ustawienia parametrów tak, aby każda osoba, nawet bardzo wrażliwa na ból, mogła poddać się zabiegowi.

WSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA
– cellulit
– rozstępy
– wiotka skóra
– zmarszczki
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– ciąża i laktacja
– zapalenie żył
– infekcje skórne
– opryszczka aktywna
– trądzik
– stany gorączkowe
– stan po ekstrakcji zęba
– zapalenie nerek i wątroby

Aby wygładzenie cellulitu i efekt ujędrnienia były widoczne należy wykonać serię zabiegów, proponujemy 5-10-15 zabiegów. Masaż należy wykonywać 2-3x w tygodniu. O skuteczności terapii z wykorzystaniem SPM, świadczy zastosowanie oryginalnego, sprawdzonego urządzenia jak również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, a to wpływa na oczekiwane rezultaty.

Serdecznie zapraszamy

 
X