Jesteśmy otwarci!

Poradnia rehabilitacyjna

Nasza Poradnia Rehabilitacyjna świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej. Precyzyjne konsultacje lekarza rehabilitacji w połączeniu z fizjoterapeutą pozwalają odnaleźć zaburzone struktury i bezpośrednią przyczynę dolegliwości pacjenta oraz ustalić program rehabilitacji, który jest ściśle ukierunkowany na problem z którym pacjent się zgłosił. Rehabilitacja jest prowadzona pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów. Nasz zespół wciąż podnosi swoje kwalifikacje z zakresu najnowszych metod leczenia rehabilitacyjnego uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Konsultacji lekarskich udziela:
dr n. med. Sylwia Chwieśko-Minarowska – lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Konsultacji fizjoterapeutycznych udzielają:
mgr Monika Konopka,
mgr Magdalena Falkowska,
mgr Agata Romanowska

PRACOWNICY PORADNI REHABILITACYJNEJ

Fizjoterapia jest prowadzona przez certyfikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów.

mgr Monika Konopka (Jabłońska)

Magister fizjoterapii, Certyfikowany terapeuta Metody McKenziego oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody fizjoterapeutyczne z zakresu Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i stawów kończyn Metodą McKenziego, Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborn – Evjenth oraz Kinesiotaping K1/K2. Szkolenia z zakresu terapii pacjentek w trakcie ciąży, połogu, również z rozstępem mięśni brzucha.
Czytaj więcej…

mgr Magdalena Falkowska

Magister fizjoterapii, technik masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Terapeuta Międzynarodowej Akademii Nieinwazyjnej Medycyny Ortopedycznej i Terapii Manualnej (IAOM).
Czytaj więcej…

Tomasz Jachimowicz

Technik masażysta z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Absolwent Technikum Masażu Leczniczego w Łodzi. Ukończył cykl szkoleń z zakresu postępowania fizjoterapeutycznego w rehabilitacji narządu ruchu.
Czytaj więcej…

Agata Romanowska (Deniziak) – urlop macierzyński do wrzesień 2020

Magister fizjoterapii, technik masażysta, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada kompetencje w zakresie diagnostyki i terapii stawów skroniowo-żuchwowych. Ukończyła szkolenia z Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, oraz rehabilitacji funkcjonalnej stawu kolanowego i kończyny dolnej, kurs PNF, Kinesiology taping.
Czytaj więcej…

Sylwia Małgorzata Dzieduszow (Sielewińska) – urlop macierzyński do listopad 2020

Licencjat fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. Technik masażysta praktykujący od 2009r. Uzyskała kwalifikacje z diagnostyki i terapii stawów skroniowo-żuchwowych, Mechanicznego Diagnozowania i Leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, terapii w uszkodzeniach stawu kolanowego. Ukończyła kurs PNF, Medical fitness oraz liczne szkolenia z zakresu masażu.
Czytaj więcej…

 
X