Poradnia rehabilitacyjna

sala

Nasza Poradnia Rehabilitacyjna świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej. Precyzyjne konsultacje lekarza rehabilitacji w połączeniu z fizjoterapeutą pozwalają odnaleźć zaburzone struktury i bezpośrednią przyczynę dolegliwości pacjenta oraz ustalić program rehabilitacji, który jest ściśle ukierunkowany na problem z którym pacjent się zgłosił. Rehabilitacja jest prowadzona pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Konsultacji lekarskich udziela:
dr n. med. Sylwia Chwieśko-Minarowska – lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Konsultacji fizjoterapeutycznych udzielają:

FIZJOTERAPEUCI

Fizjoterapia jest prowadzona przez certyfikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów.

mgr Monika Konopka (Jabłońska)

Magister fizjoterapii, Certyfikowany terapeuta Metody McKenziego oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody fizjoterapeutyczne z zakresu Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i stawów kończyn Metodą McKenziego, Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborn – Evjenth oraz Kinesiotaping K1/K2. Szkolenia z zakresu terapii pacjentek w trakcie ciąży i połogu.

Sylwia Małgorzata Dzieduszow (Sielewińska)

Licencjat fizjoterapii, technik masażysta, absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. Ukończyła kursy z zakresu Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i stawów kończyn Metodą McKenziego, Medical fitness, PNF, kursy masażu sportowego, relaksacyjnego, funkcjonalnego i tapingu.

Tomasz Jachimowicz

Technik masażysta z 12-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Absolwent Technikum Masażu Leczniczego w Łodzi. Ukończył cykl szkoleń z zakresu postępowania fizjoterapeutycznego w rehabilitacji narządu ruchu.

Nasz zespół wciąż podnosi swoje kwalifikacje z zakresu najnowszych metod leczenia rehabilitacyjnego uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Certyfikaty:

 
X