Jesteśmy otwarci!

Poradnia rehabilitacyjna

Nasza Poradnia Rehabilitacyjna świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej. Precyzyjne konsultacje lekarza rehabilitacji w połączeniu z fizjoterapeutą pozwalają odnaleźć zaburzone struktury i bezpośrednią przyczynę dolegliwości pacjenta oraz ustalić program rehabilitacji, który jest ściśle ukierunkowany na problem z którym pacjent się zgłosił. Rehabilitacja jest prowadzona pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów. Nasz zespół wciąż podnosi swoje kwalifikacje z zakresu najnowszych metod leczenia rehabilitacyjnego uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Konsultacji lekarskich udziela:
dr n. med. Sylwia Chwieśko-Minarowska – lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Konsultacji fizjoterapeutycznych udzielają:
mgr Monika Konopka,
mgr Wojciech Grajewski,
mgr Agata Romanowska

PRACOWNICY PORADNI REHABILITACYJNEJ

Fizjoterapia jest prowadzona przez certyfikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów.

mgr Monika Konopka (Jabłońska)

Magister fizjoterapii, Certyfikowany terapeuta Metody McKenziego oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody fizjoterapeutyczne z zakresu Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i stawów kończyn Metodą McKenziego, Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborn – Evjenth oraz Kinesiotaping K1/K2. Szkolenia z zakresu terapii pacjentek w trakcie ciąży, połogu, również z rozstępem mięśni brzucha.
Czytaj więcej…

Agata Romanowska (Deniziak) – urlop macierzyński do kwiecień 2022

Magister fizjoterapii, technik masażysta, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada kompetencje w zakresie diagnostyki i terapii stawów skroniowo-żuchwowych. Ukończyła szkolenia z Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, oraz rehabilitacji funkcjonalnej stawu kolanowego i kończyny dolnej, kurs PNF, Kinesiology taping.
Czytaj więcej…

 
X